Nahoru

Prodej použitých iPhone a iPad

 

Všechny prodávané iPady a iPhony jsou plně funkční, neblokované na operátora a odhlášené od iCloudu. Jsou prověřené v databázi odcizených mobilních telefonů policie ČR. Prodáváme je s kupní smlouvou, nabíječkou a USB kabelem. Na všechna zařízení poskytujeme záruku 3 měsíce.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA POUŽITÝCH ZAŘÍZENÍ

 

Nákup použitého iPhonu

Mobilní telefon Apple iPhone si drží svou vysokou cenu i po několik let a tak je běžné, že se mnoho zájemců snaží ke svému vytouženému iPhone dostat přes bazar, eBay nebo jiným způsobem z druhé ruky. iPhone je velmi lukrativní a oblíbený telefon, ale také velmi specifický a je potřeba dávat si dobrý pozor na to co, v jakém stavu a od koho kupujete, protože se velmi rychle může z telefonu za zajímavou cenu stát během okamžiku předražené těžítko.

Na co si dát pozor při nákupu iPhone

 • fake / napodobeniny / padělky
 • kradené / zablokované telefony (blacklisted)
 • zamknuté telefony na konkrétního mobilního operátora
 • iCloud zamknutý / FindMyPhone aktivní (iCloud locked)
 • poškozené / nefunkční telefony (vytopené apod.)

 

Použitých telefonů iPhone jsou na trhu spousty za různé ceny, ale cenové rozpětí si drží většinou svůj trend a pokud někdo prodává výrazně pod cenou tak to může znamenat i velký problém.

Při nákupu nikdy nepodléhejte tlaku okamžiku, vždy si zjistěte maximum informací a nikam nespěchejte.

Jak komunikovat nákup nového iPhone

 • vyžádejte si IMEI iPhone
 • zkontrolujte si IMEI 
 • ověřte si zda je iPhone odhlášený z iCloud a zda je FindMyPhone funkce vypnuta
 • ověřte si, zda není iPhone zamknutý na nějakého mobilního operátora
 • ověřte si, co vše je předmětem prodeje (příslušenství, original box krabička atd.)
 • ověřte si, zda vše funguje (všechny tlačítka, sluchátkový konektor, nabíjení, displej…)

 

 
Nejhorší variantou kde nakupovat iPhone jsou veřejné online bazary, kde inzeruje kdekdo/kdeco. Na takových místech buďte obzvláště obezřetní a nenechávejte si iPhone zasílat poštou, ale vždy trvejte na osobním předání vč. otestování před koupením.

Lepším místem pro nákup mohou být aukční servery, kde můžete zkontrolovat historii prodejů prodávajícího a tím tak i trochu ověřit solventnost. Za určitých podmínek může být nákup i s zárukou vrácení peněz, pokud zjistíte že iPhone vykazuje skrytou vadu. 

Prodejem použitých iPhone telefonů se zabývá i nejedna firma/servis, kterých jenom v Česku na internetu existují desítky. I v takovém případě buďte obezřetní a pokud je to možné, telefon si dobře před nákupem prohlédněte a otestujte.

Nejhorší varianta ze všech možných je platba předem prodejci, kterého nelze nikterak ověřit.

Pokud nechcete riskovat vůbec, kupte iPhone u nás. Nabízíme stejné ceny jako se pohybují na internetových bazarech a navíc poskytujeme záruku 3 měsíce. iPhone si můžete prohlédnout a otestovat na adrese Sokolská 64, Praha 2, můžeme vám ho i zaslat na dobírku. Zde je naše nabídka